Štítky: 49 mm, filter, fotoaparát filter, fotga nd, bmcc, železničnej prút, 55mm filter, 77mm, neutrálny filter, box matt, filter len.

€31.00 €41.34
  • Skladom
  • e1126


  • Druh: Neutrálny Filter
  • Číslo Modelu: 77mm
  • Názov Značky: FOTGA
  • Model: Ultra Slim Stlmovač Premennej ND-MC Filter
  • Package: Áno


Stlmovač ND filter je vysoko odporúčané slávnych fotografov a režisérom. Prinášame vám najlepšie Stlmovač ND s dôverou a odbornej po predajnú podporu. Nemusíte vykonávať veľa filtre pre streľbu. Jeden filter vám z rozsahu ŽÚ2, aby ND400.

Popis: FOTGA Neutrálnej Hustoty (ND) filtre môžu znížiť intenzitu svetla bez významne mení svoju farbu. To umožňuje pomalšie rýchlosti uzávierky pod silným slnečným žiarením expozície s cieľom dosiahnuť motion blur (vodopády, oceán, mraky...). To tiež umožňuje širšie otvorov pre efektívne znižuje hĺbku ostrosti. S FOTGA Premennej neutrálne filtre, môžete vybrať intenzitu zo ŽÚ2 (1 f-stop) na ND400 (8+ f-zastaví) otočením predného krúžok . Nemusíte vykonávať veľa filtre pre streľbu, niesť IBA jeden filter s rovnakou schopnosťou s ŽÚ2, ŽÚ4, ND8, ND16, ND32...a ND400. Dôrazne sa odporúča, slávnych fotografov a režisérom. Tento nový príchod FOTGA Stlmovač ND-MC filter je navrhnutý na základe predchádzajúcej verzie a prijíma nasledujúce rozšírené funkcie. 1. Ultra Tenký dizajn profilu. Celý filter hrúbka je len 6 mm (veľa štíhly ako podobné produkty na trhu), ktoré môžu minimalizovať vignetting pri fotografovaní v širšom uhle. Index známky na filter, aby ste vedeli presne zastaví z ND na prvý pohľad. 2. Nastaviteľné self-locking dizajn na uľahčenie určenia polohy. Pri otáčaní exteriéru rám do "Min" tag (ŽÚ2) alebo "Max" tag (ND400), môže sa automaticky zablokuje. 3. Super 12 Vrstiev výstuže povlak, dokáže efektívne znížiť výskyt lens flare a tieňov spôsobené odrazom svetla; Vyrobené z Optického skla z Japonska, ktorý ponúka lepšie rozlíšenie obrazu, aby sa zabránilo akejkoľvek farby obsadenie. Špecifikácia: Typ: Variabilný ND Filter (ŽÚ2-ND400) Materiál: Optické Sklo z Japonska Náter: 12 Vrstiev Náteru Rám Hrúbka: 6 mm Späť priemerom závitu (pripevnenie na objektív): 77mm Predné priemerom závitu (pripojiť prídavný filter): 82mm Balík, Vrátane: 1 x FOTGA Ultra Slim 77mm Stlmovač ND-MC Filter (ŽÚ2 - ND400) S Pôvodnou Box


Napísať recenziu

Súvisiace produkty