Štítky: electrolyzer vodíka, 42mm otvor videl, ppm meter, tds meter, platinové elektródy elektrolýza, drogového testu, nárazník vivo, elektrolýza stroj, batéria xiao tds, ph tester.

€6.86 €8.58
  • Skladom
  • e492


  • Je To Inteligentné Zariadenie: No
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Typ Displeja: ANALÓGOVÝ
  • S Podsvietením Alebo Nie: No
  • Názov Značky: JUANJUAN
  • Číslo Modelu: 1
  • Certifikácia: ŽIADNE


TDS Vody Electrolyzer test + TDS Meter Tester Filter Kvality Vody Čistota 110V-250V

TDS Tester:

Na TDS meter (aka ppm pero, živín tester, tds stick) je lacný a pohodlný digitálny nástroj okamžite skontrolovať celkovú kvalitu vody. TDS = Celkovej Mineralizácie, ktorá je žiadne soľ, kovu alebo minerálov vo vode. Stlačením tlačidla, TDS vám povedať, že váš celkový vody úrovne čistoty,ktoré sa zobrazia na obrazovke v ppm (parts per million). Nižšie TDS úrovni, čistejšie voda, 0 ppm je čisté H2O. TDS je skvelé pre kontrolu vášho ťuknite na kvalite vody, alebo vedieť, kedy sa zmeniť filter. (Merač nie je test pre biologické kontaminanty.) TDS je skvelý nástroj pre pitnú vodu,vody, filtrácia a čistenie, koloidné striebro, hydroponics (test vaša živín), akváriá, RO/DI systémy, bazény a kúpele, komerčné a priemyselné aplikácie a ďalšie. TDS je robustný model, ktorý obsahuje ochranné púzdro. To je svet, je najviac populárne prenosné TDS meter pre priemysel profesionálov. ts Ideálne pre Komerčné účely Jeho Obsahuje puzdro s Opasok Funkcia Hold: Ukladá opatrenia na Pohodlné Čítanie a Nahrávanie Vysoko Efektívne a Presné Vďaka pokročilému Mikroprocesor Technology Vstavaný Digitálny Teplomer, Displej: Veľký a Ľahko čitateľný LCD Displej. Na AquaLutio Digitálne TDS Meter Vody je ideálny pre testovanie aplikácie, ako je hydroponics a záhradníctvo, bazény a kúpele, akváriá a útes nádrže, ionizátory vody, Vodný Filter. pitnej vody a ďalšie. TDS Meter Vody je ideálny pre testovanie aplikácie ideálny pitnej vody, Vodný Filter, uhlíkové filtre, pramenitá voda z tvrdej vody, priemer vodovodu, Chladnička Vodný Filter, Vodný Filter brita filter, Reverznej osmózy, reverznej osmózy filter

1.Na AquaLutio Digitálne TDS Meter Vody je ideálny pre testovanie aplikácie, ako je hydroponics a záhradníctvo, bazény a kúpele, akváriá a útes nádrže, ionizátory vody, Vodný Filter. pitnej vody a ďalšie.

2.Rozsah merania: 0-9990 ppm , 1 ppm Rozlíšenie, +/- 2% Presnosť odčítania hodnôt.

3.Teplota Tlačidlo: Test teplota vody, 31 - 200 F stupňov, 1 stupeň F rozlíšenie.+/- 2% Presnosť Odčítania Hodnôt.

4.Funkcia: ukladá opatrenia na pohodlné čítanie a nahrávanie.

5.Auto-off funkcia - vypne meter po 10 minútach nepoužívania, aby sa šetrila energia batérie.

6.Najmenší a najľahší TDS meter na trhu k dispozícii.Vysoko Efektívne a Presné Vďaka pokročilému Mikroprocesor Technológie. (Farebný Veľmi)

7.Zdroj napájania: 2 x 1.5 V(LR44 Tlačidlo Bunky) (nie je súčasťou)

voda electrolyzer test:

Funkcie:

Jednoduché ovládanie a rýchle, jasné dostať výsledok

Poskytuje jednoduchý spôsob, ako otestovať kvality vody

nám poskytujú jednoduchý a lacný spôsob, ako otestovať kvalitu vody.

Používa sa na testovanie vody úrovne čistoty,klient môže vidieť stav pitnej warter.

Vysokú presnosť

Uasge metóda :

Kvalita vody electrolyzer nám poskytuje jednoduchý a lacný spôsob, ako otestovať vody

kvalitu . Na vyšetrenie kvality vody ,potrebujete mať dve šálky(100~150 ml,transparentná,

jeden pohár drží dobre, alebo voda z vodovodu, druhý pohár drží čistená voda) a emisie na stole.Potom dal dva konce nástroj inyo dva poháre ,stlačte tlačidlo NA test začína.Zvyčajne platí, že skúšobná doba je 30 sekúnd.


Rilaru012
2021-02-01
5/5
Hello everyone! This order that I ordered to bring on time the seller is very good works perfectly advise everyone!!!!!
METERLOVE007
2020-11-25
4/5
Without batteries

Napísať recenziu

Súvisiace produkty