Štítky: stroj železničnej, cnc sondy, tehliarska hlina, hliníkové cnc router, kovové laserové tlačiarne, duté blok, ručné laserové značenie, mlyn machin, cnc machin, cnc medi.

€148.12 €164.58
 • Skladom
 • e53


 • Názov produktu: Tri Obilné Automaty
 • Certifikácia: ce
 • Veľkosť: 27.5 * 58.5 * 65cm
 • ČÍSLO PRODUKTU: GL0711
 • Kapacita: 3 * 4L
 • Príslušenstvo: Iné
 • Číslo Modelu: U07-0430
 • Názov Značky: LZHZXY
 • Režim: U07-0430
 • Funkcia: Iné
 • Napätie (V): 0
 • Výkon (W): 0


Drevený blok ovos stroj ovsených matica sušené potraviny skladovacích kontajnerov rôzne zrná vzlínajúcej dôkaz skladovanie fliaš 1pc

Obrázok znázorňujúci:

Parametre výrobku Názov: Tri Obilné Dávkovače Model: U07-0430 číslo Produktu: GL0711 Kapacita: 3 * 4L Veľkosť: 27.5 * 58.5 * 65 cm Veciach, ktoré potrebujú pozornosť: 1. Tento výrobok by sa mali vyhnúť dlhšom pobyte na slnku, alebo v blízkosti vysokej teploty tepelného zdroja

2. Nemožno použiť hrubú handričkou utrite povrch, nemožno poškriabať povrch s dobrou zbraňou, nemôže vydržať silný vplyv

3.nie je možné priamo kontaktovať s kyseliny, alkalické kovy a iné žieravé chémie

Drevený Blok troch ovsené vločky ovos stroj Dávkovač obilnín Hotel stravovacie zariadenia

Ovsené vločky stroj

1.Všetky masívneho dreva base, vodotesný a prachotesný

2.Šťava statív dovezených materiálov, účinne zabrániť úniku

3.Užívateľsky príjemný dizajn, ľahké pridať a čisté

4.Vysoko kvalitných obilnín používané silikónové, účinne zabrániť úniku

5.Základná vytiahnuť dizajn, ľahko sa čistí

Vezmite prosím na vedomie, ako je uvedené nižšie:

Ak sa rozhodnete "predávajúci spôsob dopravy", ktorý vám pomôže zariadiť zásielky mora a dodanie vášho najbližšieho prístavu!

Ak je doprava po mori, po príchode prístavu určenia, je kupujúci musieť zaplatiť cieľový port poplatky (napr. terminál manipulačné poplatky, dokumenty, poplatky, poplatky za skladovanie, ect), daň vykonať colné odbavenie a vyzdvihnúť tovar.

Ak sa rozhodnete DHL / ARAMEX/ FEDEX,ATD, ktorý vám pomôže zariadiť zásielky international express a priamo doručenie na vašu adresu

(DVERÍ K DVERÁM SLUŽBY)!

Ak zásielku do express, po príchode , kupujúci iba v musieť platiť daň je ok.

Kupujúci by mal skontrolovať balík / tovar starostlivo pred podpísaním prevzatia tovaru.

Ak existuje akékoľvek škody, obráťte sa na miestne ARAMEX / DHL / Fedex požiadať sťažností a reklamácií ALEBO prosím

kontakt s nami do 24 hodín.

.

Poznámka: Ak vaša oblasť je vzdialenej oblasti, budete musieť pridať samostatný poplatok.

Upozornenie : pri pozemok prišli na svoje zvyky,prosím, platiť dane a vyzdvihnúť zásielku,

nie sme zodpovední za žiadne clo alebo dovozu dane

Vezmite prosím na vedomie, ako je uvedené nižšie:

Ak sa rozhodnete "predávajúci spôsob dopravy"(368.42 usd), ktorý vám pomôže zariadiť zásielky mora a dodanie vášho najbližšieho prístavu!

Ak je doprava po mori, po príchode prístavu určenia, je kupujúci musieť zaplatiť cieľový port poplatky (napr. terminál manipulačné poplatky, dokumenty, poplatky, poplatky za skladovanie, ect), daň vykonať colné odbavenie a vyzdvihnúť tovar.

Ak sa rozhodnete DHL / ARAMEX/ FEDEX,TNT ,UPS, ATD, ktorý vám pomôže zariadiť zásielky international express a priamo doručenie na vašu adresu(DVERÍ K dverám SLUŽBY)!

1)s cieľom chrániť vaše položky a vyhnúť sa akejkoľvek škody z prepravného procesu, Keď dostanete balík, Kupujúci by mali kontrolovať balík / tovar starostlivo pred podpísaním prevzatia tovaru.

Ak existuje akékoľvek škody, obráťte sa na miestne ARAMEX / DHL / Fedex požiadať sťažností a reklamácií ALEBO kontaktujte sa s nami do 24 hodín.Potom si fotografie za poškodený stroj a balení, ihneď odoslať správu na nás, pomôžeme vám vyriešiť problémy.

2)ak máte nejaký problém o výrobok, alebo doprava, Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a budeme robiť naše úsilie na vyriešenie problémov.

3)A vaša odozva je veľmi dôležité našej predajni, Ak ste spokojný s našim výrobkom a náš server ,po potvrdení tejto objednávky, Prosím, zanechajte nám pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, sme aj vám "IDEÁLNY 5 HVIEZD",

Keď ste ohodnotili dodacia lehota časť vezmite prosím na medzinárodnej tranzitnej do úvahy. Vaše uznanie bude nás viac veria na rozvoj podnikania a vás slúžiť lepšie.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty