Štítky: pevný disk wd30ezrx, bionic maska, mxm ii, ssd disku wd, fotoaparát notebook, nfc pro, western digital život, penové dosky, pevný disk pata, karta rtx.

€9.92
  • Skladom
  • e720


  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Pôvod: NÁS(Pôvodu)
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Číslo Modelu: 2060-701650-000
  • Produkty Stav: používané
  • Druh: Priemyselné Príslušenstvo K Počítačom


HDD PCB/Logika Dozornej Rady Počet: 2060-701650-000 REV P1 Jednotku Pevného Disku nie sú. Pcb počet pozícia Všimnite si Prosím: 1.Tieto dosky sú použité, doska komponenty, ktoré nepatria, rozhranie neporušil. 2. Všetky PCB boli testované pred odoslaním. Ak PCB je poškodený počas prepravy, prosím informujte nás ihneď po vašom ho dostal. 3. Ak si nie ste istí, PCB je kompatibilný s vaším HDD alebo nie. Prosím, kontaktujte nás

Náhradné PCB len môže vyriešiť problém, ktorý je spôsobené PCB chybné a HDD poruchy nie sú vždy spôsobené PCB chybné. Tento PCB nie je zaručené, aby sa oprava vašej HDD. Hlavný Kontrolór IC: 88I6745N-TFJ1 (Oboch IC je kompatibilný so sebou) HDD Motor Kombinovaný IC:L7206 1.2 (Oboch IC je kompatibilné s každým iné), Dosky Číslo: 2060-701650-000 (uistite sa, že vaše pôvodné PCB dosky číslo je rovnaké ako naše PCB) Poznámky: Ak váš HDD firmware, dátumov kód a kód stránok je iný. Môžete vymeniť čip BIOS z pôvodného PCB na náhradné PCB, aby nahradenie PCB kompatibilný s HDD. BIOS čip polohe Ak sa potrebujete našu pomoc, aby vymeniť čip BIOS na PCB, prosím, kontaktujte nás. Ďakujem. Upozornenie: Výmena PCB len môže vyriešiť problém, ktorý je spôsobené PCB chybné. Ak váš HDD s týmito problém. Príznaky poruchy: jednotka bude napájať až normálne (nie tikot zvuky, chyby atď.), ale nebude uznaná počítač jednotku, bude výkon až normálne a správne rozpoznaný, ale bude správa veľkosťou 0 bajtov jednotka bude moc hore, ale správa SMART chyby boot: na Náhradné PCB nemusí riešiť vyššie uvedené problémy. Tieto problém je spôsobený tým, HDD firmware poškodený.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty