Štítky: bryton rider, bryton, garmin mount, igsport igs20, centrálna podpora garmin, garmin držiak, bryton podporu, integrované riadidlá záruka, bryton 310 mount, IGS10.

€8.82 €11.16
  • Skladom
  • e8


  • Stopky a Príslušenstvo: Požičovňa Počítačov Držiteľ
  • Materiál: uhlík
  • Hmotnosť: 73g-79g
  • Názov Značky: XOSS
  • Číslo Modelu: ZJ001
  • farba: čierna
  • spoločník: Garmin Gopro Bryton
  • Spôsob inštalácie: Direct mount


Mango de flexión multifuncional de un sólo cuerpo de fibra de carbono, soporte especial para ordenador de bicicleta para Garmin o para Bryton. El espacio entre agujeros mínimo es de 10 mm, mientras el que espacio entre agujeros máximo es de 50mm, lo que es práctico y ampliamente utilizado. Soporte para todas las série de ordenadores Garmin, para iGPSPORT todas las série, para Blackbird todas las série, para Bryton todas las série de ordenadores de bicicleta. Admite la instalación de la mayoría de las dc svetlo de bicicleta, hace que su viaje nocturno mora y seguro fácil. Soporte de instalación para cámara deportiva Garmin VIRB o para cámaras de acción GoPro. Especificación: Condición: nuevo Materiál: fibra de carbono Opciones: para Garmin, para Bryton Farba: Čierna Hora Tamaño: aproximadamente 16,3*4*2,8 cm/6,4*1,6*1,1 v Peso: aproximadamente 73-79g Lista de paquetes: 1 * soporte para manillar de bicicleta 1 * Cámara Base 1 * luz de apoyo 2 * tornillos Nota: 1.Sólo el Soporte del manillar de la bicicleta y sus accesorios, otros syn sólo accesorios de fotografía, č están incluidos en la lista. 2.Bicykel riadidlá upevňovacie skrutky sú M5

Dôležité poznámky 1.dovozné clá,dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo prepravné poplatky,tieto poplatky sú kupujúci zodpovednosť 2.pred prihláste sa pre zásielku,skontrolujte a uistite sa, že dobré je to,ak nie, prosím, odmietne podpísať na to,že niekedy sa stalo, že niekto ukradol Tovaru z parcely!môžete sa považujú za prijaté pravý produkt, ako dlho, ako ste podpísali parcely Platba 1.akceptujeme escrow platby,je to lepšie pre vás i pre mňa,je to jednoduché a zadarmo na použitie.budeme loď na celom svete 2.máme loď v 3-7 dní po prijatí platby 3.my len loď na danej adrese,prosím, uistite sa, že názov a adresa je správne pred objednávky 4.objednávky bude dodaný spôsobom, ako ste vybrali,ak prepravu spôsobom ste vybrali nemôže dodať tovar do vašej krajine alebo regióne,budeme vyberte iný spôsob, ktorý môže doručiť namiesto 5.normálne deň dodávky je 7 pracovných dní,niekedy by byť dlhšie z dôvodu nepriaznivého počasia,čas strata colné odbavenie,prosím, trpezlivo čaká, keď nechcete prijímať položky na čas,ak nechcete prijímať položky do dvadsať dní,prosím, kontaktujte nás,a potom i vám pomôže sledovať VRÁTI 1.tovar by mal byť vrátený nás do 7 dní od doručenia 2.prosím, kontaktujte nás pred vrátením chybné položky 3.vrátiť tovar musí obsahovať pôvodné balenie a príslušenstvo 4.poštovné a manipulačné poplatky sú nevratné v každom prípade Krmivo späť Dosiahnutie spokojnosti zákazníkov nie je len úlohou, ale vášeň pre nás!! sme hrdí na naše výrobky a chceli by sme nič viac, než pre to, aby ste pozitívne skúsenosti pri nákupe u nás nedorozumenia môžu nastať,takže v prípade nepravdepodobné, že sa vyskytnú nejaké problémy,pred odchodom neutrálne spätnú väzbu,prosím, kontaktujte nás,sme vždy otvorení počuť našich zákazníkov,budeme sa snažiť vyriešiť všetky problémy.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty