Štítky: corolla apple carplay, odkaz zrkadlo, rádio automobilový zdvíhateľnej android, carplay mini, d link router, android stick tv, carplay 2 vzduchu, carplay dongl, wiree carplay bezdrôtové, apple carplay seat leon.

€44.16 €73.60
 • Skladom
 • e8814


 • Kľúčové slovo 11: Carplay Dongle
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Materiál: ABS
 • Kľúčové Slovo 1: carplay
 • Farba Meno: čierna
 • Názov produktu: bezdrôtové Carplay hardvérový kľúč USB
 • kľúčové slovo 7: Bezdrôtové apple carplay
 • kľúčové slovo 8: Bezdrôtové Carplay Aktivátor
 • Názov Modelu: carplay USB
 • Kľúčové slovo 12: Android auto dongle
 • Napätie: 5V
 • Kľúčové slovo 4: Auto Play
 • Frekvenčný Rozsah: Normálna
 • Položka Veľkosť: 13*3.6 cm
 • kľúčové slovo 6: Carplay adaptér
 • Kľúčové Slovo 3: carplay bezdrôtové
 • kľúčové slovo 10: carlinkit
 • Kľúčové Slovo 2: Apple Carplay
 • kľúčové slovo 9: Bezdrôtové carplay dongle
 • Názov Značky: Sunydeal
 • kľúčové slovo 5: tv 5v


41409325889231058 carplay dongle USA $ 89.00 / USA $ 198.99 / USA $ 59.00 / USA $ 59.00 / USA $ 89.00 / USA $ 466.88 / USA $ 428.85 / USA $ 392.

--Tento produkt nie je kompatibilný s pôvodné auto obrazovky . --Tento produkt podporu 99% aftermarket Android vedúci jednotky a 99% iPhone/Android telefón. --Tento produkt nie je dobre funguje na WinCE auto. --Bezdrôtové pripojenie podporuje iba pre Apple telefóny s IOS10 a vyššie --telefóny so systémom Android môžu byť pripojený iba cez USB kábel --carplay podporuje Android 4.2 a vyššie, Prosím, kliknite na tento odkaz pre pozrite sa na video, ako tento produkt pracuje v aute : Poznámka: odporúčame vám kontaktovať nás pred nákupom skontrolujte, či vaše carplay a mobilný telefón môžete používať tento produkt, ďakujeme vám za pochopenie a spoluprácu pozrite si Prosím popis produktu pozorne pred uvedením objednávky. Ak si nie ste istí, či to vyhovuje vášmu modelu, môžete nás kontaktovať a my vám pomôžeme Prouduct funkciu -- Hlasové Ovládanie: Podporu Siri/Hudba/Maps/telefonovanie/Správy/Audio knihy. Siri funkcia vám zavolať niekto z vašich priateľov. Naše zariadenie je prevádzková rýchlosť je podľa vášho telefónu ios rýchlosť. -- Dotykový displej a HD Displej: Smerové ovládanie a zobrazenie telefónu k automobilovej navigácie pomocou USB kábla. -- Hands-Free a Bezpečné vedenie vozidla: Make/prijímať hovory, skontrolujte, hlasové správy, textové správy a vychovávať mapy. Môžete počúvať svoje obľúbené skladby pomocou iTunes, Apple Hudby, alebo nainštalované aplikácie pre hands-free. Ako nainštalovať ANDROID ? http://121.40.123.198:8080/AutoKit/AutoKit.apk Stiahnuť APK pre Profesionálne a Bezdrôtové verzie: http://121.40.123.198:8080/autokit/autokit.apk Nainštalujte APK: 1. Budete musieť pripraviť USB flash disku, formátovanie USB flash disku ako systém súborov FAT32; po stiahnutí, budem posielať svoje APK súbor na USB flash disk (QR kód na obale je tiež stiahnuť adresa) 2. Vložte U disk do USB portu navigačného stroj, nájdite súbor, riadenie menu, vyberte súbor APK na USB, nainštalujte APK, a po inštalácii, ikona sa objaví na navigáciu stroj; 3. Plug náš stroj do USB z navigátora, pripojte telefón, dátový kábel, pripojte telefón, a počkajte niekoľko sekúnd; 4. Navigačný rozhranie vychádza s "Autokit" ikona. 5. Iphone Bezdrôtové pripojenie. Po vložení výrobku a vidí výzvu, Prosím, pripojiť k telefónu, zapnite telefón na vyhľadávanie v Bluetooth, vyberte Bluetooth signál "AutoKit_xxxx", zadajte párovanie kód "0000", telefónu sa objaví, či Carplay je zapnuté, kliknite na tlačidlo Áno. Ďalší spôsob, ako nainštalovať ANDROID: "carlinkit.com/autokit.apk"zadanie tejto adresy URL na vaše auto obrazovky( vaše auto musí Pripojiť k Sieti), a potom ju nainštalovať. Produkt informácií Farba: Biela Materiál: plast Veľkosť: 7.7cmx3cmx1.2 cm/3"x1.2"x0.5" Vstup: USB 5V/1A Výstup: 5V/0,5 A Podporu Auto: Andriod vedúci jednotky obrazovke auto Podpora Telefón: iPhone/Android telefónu Package: 1* bezdrôtová CarPlay dongle

Produkt Často Kladené Otázky (FAQ)

Otázka: telefón Android sa nemôže pripojiť na auto box

Riešenie:Ak je váš mobilný telefón nemôže byť pripojený k súprave do poľa, prosím, nainštalujte "Android auto" na váš mobilný telefón a používať originálne dátový kábel z mobilného telefónu na pripojenie Auto box. Použitie vášho telefónu kliknite na položku "Nastavenia-O Telefóne-Číslo Verzie (7 po sebe nasledujúcich kliknutia) ak chcete zadať možnosti pre vývojárov, kliknite na položku USB ladenie vyberte MTP alebo MIDI, kliknite na tlačidlo Potvrdiť, ak chcete povoliť USB ladenie.

2. Ako si overiť, či vozidlo je podporovaný? Stiahnuť AutoKit softvér, zadajte nastavenia a skontrolujte prostredie. Ak to ukazuje, že je k dispozícii, môžete ho použiť. 3. Apple carplay je normálne, a Android zrkadlenie je tiež normálne. Prečo nemôžem používať Android auto? Pre mobilné telefóny na podporu android, auto funkcia, Google rámec je potrebné. Spustiť android auto najskôr na telefóne. (Spoločnosť Google nie je podpora oblastí, ktoré nie sú otvorené, a mobilné telefóny musia podporovať android auto. Tiež je možné nájsť na oficiálnej webovej stránke, nie sú podporované v Číne) 4. Káblové Carplay klesla (odpojený medzi telefónom a pole) 1. Uistite sa, že kábel je použitý originál alebo PFI certifikované dátový kábel (dôraz) 2. Zadajte nastavenia-rozšírené nastavenia-režime nabíjania-nastavte, aby slabí, telefón vypnite, aby poplatok) 5. Box je často odpojený od 1 auto. Skontrolujte, či auto má USB verzia protokolu, ak je to možné, vyberte položku 2.0. 2. Kontrola vozidla USB predlžovací kábel, či nie je prevod v strede, USB kábel sa nesmie používať NÁBOJE a dĺžka kábla nesmie presiahnuť 80 CM. 7. Bezdrôtové CarPlay pripojenie Č. 1. Synchrónne overte, či je kábel môže byť pripojený. 2. Skontrolujte, či mobilného telefónu, ktorý má otvorený prístup obmedzenia, mobilný telefón, WIFI stav je potvrdená byť, a či je miss pri pripojení Bluetooth. Kliknite na tlačidlo "Zapnúť bezdrôtové Carplay". Kliknite na "výkričník" Bluetooth menu v mobilnom telefóne, vyberte možnosť Carplay ikonu 3. Opätovné spárovanie telefónu ak chcete vymazať párovanie postup: 1. Kliknite na "WIFI ikonu" v ľavom hornom rohu hlavného rozhrania produktu a dlho stlačte názov telefónu odstrániť 2. Ignorovať súčasné meno Bluetooth bezdrôtové pripojenie na telefón sa Postup: 1. Vyhľadávanie na názov zariadenia pomocou Bluetooth mobilného telefónu. Názov zariadenia je zobrazené nižšie na ikonu Bluetooth v ľavom hornom rohu softvéru. 2. Párovanie kód je 0000. 3. Mobilný telefón objaví, vyberte možnosť "Povoliť bezdrôtové CarPlay" 4. Reštartujte telefón


Napísať recenziu

Súvisiace produkty