Štítky: najnovšie super krídlo, super krídlo plagát, klobúk super krídlo, dony super krídlo, svete super krídlo, pôvodné super krídlo, super krídlo poly, mira super krídlo, super krídlo pavol, super krídlo ovládanie.

€19.82 €23.32
  • Skladom
  • e8828
Silnejšie, výkonnejšie, rýchlejšie! Super Krídla Super Charge sú pripravené pre všetky misie. Hrať sa a Učiť sa s Jett a pozrite sa na nové dobrodružstvo po celom svete. Som Transformácie! Transformovať Jett z robota na lietadlo a uvidíte, ako sa rozsvieti a vydáva zvuky. Hračka, ktorá povzbudzuje predstavivosť, jemnú motoriku a jazyk. To funguje s batériou (súčasťou balenia). Od 3 rokov.

Super Krídla lietadiel vyvíjať na Super Charge, teraz sú silnejší, rýchlejší a majú lepšie schopnosti na dokončenie najťažších misií Obrázok Jett: on je zodpovedný za doručovanie balíkov, aby všetky deti na svete, a premeniť ho z lietadla, aby robot a sledovať, ako sa rozsvieti a vydáva zvuky! Môže sa nastaviť hračka lietadlo do plne kĺbový robot, s kolesami na snímku, na ploché povrchy a rozšíriteľný ruky a nohy Doporučené od 3 rokov, charakter úspešné kreslený seriál, ktorá učí deti, morálne hodnoty, zvyky a geografia Vzdelávacia hračka, ktorá rozvíja predstavivosť, jazyky, učenie, zručnosť v prstoch a socializácie


Maximich000
2020-12-02
5/5
Arrived in a week. Good quality

Napísať recenziu

Súvisiace produkty