Štítky: rukou záhradnícke nástroje, bonsai tráva, záhradný rýľ, záhrade motykou, kabelka miniatúrne, minecraft meč, bonsai kit nástroj, terraria čakany, bonsai nožnicový, bonsai nástroj.

€6.32 €10.90
  • Skladom
  • e8852


  • Počet Kusov: 13pcs
  • Druh: MOTYKOU
  • Package: taška
  • Názov Značky: WINOMO
  • Číslo Modelu: 2124524


Popis

Položka je balík 13pcs mini záhrada transplanting nástroje šťavnaté nástroj. Funguje veľmi dobre pre sukulentných rastlín, bonsai a rastliny v interiéri, pre malých prevádzok. Pohodlné a šetrné k životnému prostrediu. Tento súbor slúži ako ideálny darček pre záhradníctvo lásky. Sú je ideálny pre všetky vaše záhradné potreby, ako je kopanie, uvoľnenie pôdy, transplanting, napájanie, čistenie, prerezávanie.

Funkcie

- Farba: Ako na obrázky zobrazené.

- Materiál: Plastov, dreva, železa, gumy a nerezovej ocele.

- Veľkosť: O 16 * 6 * 6 cm/ 6.3 * 2.36 * 2.36 palec(L*W*H).

- Drevená rukoväť je vhodné pre záhradníctvo, žehlička hlavy poskytnúť lopatu rake rýľ dobré pomocou zmysel po použití pre mnoho krát.

- Transplanting nástroj súprava je kombinovaná s sadeníc nástroj a s dvojakým použitím transplanting nástroj, ktorý vám môže pomôcť uvoľniť pôdy, sejba a presádzať rastliny bezpečne.

- Ohyb úst dizajn zalievanie fľaša môže pomôcť zalievanie koreň malé rastliny dobre, vzduchu prach dúchadlo je mäkký, ľahko vyhodiť povrchu prach preč.

- Použitie: Môže byť použitý pre kopanie, uvoľnenie pôdy, transplanting, napájanie, čistenie, prerezávanie a tak ďalej, vhodné pre sukulentných rastlín, bonsai a rastliny v interiéri, pre malých prevádzok, atď.

Balenie zoznam

1 x zalievanie fľašu

1 x čistiaca kefka

2 x transplanting nástroj

2 x kliešte

1 x lyžica lopatu

3 x šťavnaté nástroje (lopata rake rýľ, drevená rukoväť)

1 x vedro lopatu

1 x nožnice

1 x vzduchu prach dúchadlo


Napísať recenziu

Súvisiace produkty