Štítky: ryan cabrera piesne, pad hliník farba, bacuľatá podpätky kvetinový, časti husqarna 770, balenie sklo 3d, rubiks cube 2x29x1, pad bq 6040l magic, displej závesy dell, vlastenci krúžky, ako.

€5.67
  • Skladom
  • e9021


  • Názov Značky: MONGE


Monge psa Mini je plnohodnotný vyvážená strava pre dospelých psov malých plemien s normálnou fyzickou aktivitou. Výhody zdroj: Omega-3 a omega-6 mastných kyselín pre krásu vlny a zdravie pokožky. Optimálne vyváženie omega-3 a omega-6 v zložení krmiva je veľmi dôležité pre udržiavanie kože a vlny vo výbornom stave. L-karnitín pre zlepšenie výmeny a energetické procesy vo svaloch. Aktivuje výmeny tukov, podporuje normálnu činnosť srdca a pečene, stimuluje regeneráciu buniek. Podporuje udržanie optimálnej hmotnosti zvieraťa. Obsah x.o.s. pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu mikroflóry čreva, podporuje optimálne vstrebávanie živín a zvyšuje imunitu. Optimálne forme granúl pre pohodlie psov malých plemien. Špeciálne navrhnutý tvar a veľkosť granule sú ideálne pre psov malých plemien. Zmierniť zuby z plaku a varovať vzhľad zubný kameň.


Vital Sem80
2020-11-14
5/5
I liked the food very much. I ordered for a French bulldog on advice and the truth the dog stopped falling, practically does not allow (although I did not imagine this breed without gas lowering). Before they tried dry food but they did not hold in the stomach, I do not know whether it grew or good food. I brew it with warm water (allowed according to the instructions), the smell is pleasant, fresh to taste (that sin tasted I tried them‍♀️). I did not communicate with the producer. To the Kemerovo region reached the week

Napísať recenziu

Súvisiace produkty