Štítky: vek fit anti aging, tvár mužov, čistiaci prípravok pre mužov, dlhé krátke, 24k gold sérum, kyselina glykolu, creme, tvár gold sérum, kôra, ka kyseliny mliečnej.

€14.03 €15.59
  • Skladom
  • e92


  • Funkcia: zubov
  • Použitie: Tvár
  • Názov Značky: BRADYEXPRESS
  • Položka Druh: Krém
  • Pohlavie: Unisex


sme používa 100% čistý lekársky silu Kyseliny Mliečnej na výrobu našich

KYSELINA MLIEČNA FACIAL PEEL Dostať hladšie zdravšie vyzerajúca pleť len pár peelingy. Pomocou rovnaké riešenie doporučovaný lekármi a používajú dermatológovia, môžete minimalizovať starecké škvrny, škvrny, rosacea, akné, vrások a jemných liniek rýchlo pomocou Kyseliny Mliečnej. Jeden facial peel na high-end beauty spa môže stáť $150 až 300 dolárov, ale teraz môžete urobiť sami pomocou našich zdravotníckych silu riešenie. Kyselina mliečna je známy ako najmenej drsné typ chemický peeling v Alfa Hydroxy Kyseliny rodiny. Slúži ako katalyzátor pre tvorbu nového kolagénu, ktorý zníži, starecké škvrny, poškodením slnko, a iné nedokonalosti pleti. Na rozdiel od iných peelingy (ako sú Kyseliny glykolovej) Kyselina Mliečna peelingy sú extra jemné a dobré aj pre najcitlivejšie pokožky, zatiaľ čo stále ponúka silný exfoliácia a kože rejuvination.

4 oz (120ml) 90% Sily

Naše peelingy neobsahujú žiadne farbivá, konzervačné látky, vône alebo iných nepotrebných zložiek.

100% Čistej Kyseliny Mliečnej

Exfoliuje mŕtvych, tupá, povrch pokožky, vedúce v bezprostrednom clartiy Lieči hyper-pigmentácie, zmena sfarbenia kože, slnko/vek/tmavé škvrny, rosacea a melasma Lieči akné, veľké póry a jazvy Rozjasní & zviditeľní pleti, večer von tóny pleti Zlepšuje pružnosť pokožky a vzhľad linky, vrásky a starecké škvrny, Stimuluje prirodzenú produkciu kolagénu, Zlepšuje hydratáciu pokožky, vlhkosti a štruktúru Omladzuje a vyhladzuje pokožku, podpora mladšia a zdravšia pleť S našej Mliečnej vás môže omladiť svoju pokožku uvoľnením dlhopisov, ktoré držia odumreté bunky pokožky a stimulujú tvorbu kolagénu a nové čerstvé kože rastu.

Hydrát, Hydratujú, Oživenie a omladenie pokožky s našimi All-Prírodné Kyseliny Mliečnej Peelingy.

KYSELINA MLIEČNA FAKTY A POKYNY

Naše Kyseliny Mliečnej môže byť používaný Profesionálmi, ale je dostatočne jemný, aby používať každý po našom pozor pokyny . Nižšie, prečítajte si o našej rôznych koncentráciách a začať s tým, čo je pre vás najvhodnejšie: 25% najlepšie riešenie pre prvý čas užívateľa na svetlo kôra, ktorá začne proces omladzuje pokožku a aby to pripravená na vyššiu % riešenia v budúcnosti používať.

40% silný profesionálne sila kôra pre užívateľov, ktorí používajú Kyseliny Mliečnej pred alebo má chemický peeling v posledných 3 mesiacov.

50% hlbšie kôra len pre tých, ktorí mali peelingy pred, omladiť, hydratujú a správne kožné problémy rýchlejšie s týmto riešením. Pre tých, ktorí majú skúsenosti s AHA peelingy pred a chcete alternatívneho riešenia bez toho toľko prestoje.

90% najhlbšie kôra, zdravotník silu len pre predchádzajúce užívateľov Kyseliny Mliečnej alebo iné AHA peelingy 50% alebo viac koncentrácia. *Odporúčané pre profesionálne použitie. (Môžu byť použité na hrudník, ruky, nohy, späť a telo).

Vezmite prosím na vedomie: 90% kyseliny Mliečnej šupka je silný olúpeme a mali by sa používať len skúsení používatelia. Zneužitie môže viesť v hyper-pigmentácie. Prosím, dodržujte všetky pokyny v pamflet súčasťou kôry.

= Tento výpis je pre túto pevnosť | zobrazenie všetkých veľkostí a silné stránky

Návod na použitie : Očistite tvár a krk oblasti, s olejovým zadarmo čistič. Pripravte svoju pokožku s 50/50 vody a alkoholu, zmes pre viac dokonca aj aplikácie. Aplikovať kyselina vašej tváre a krku s bavlny loptu, použitím tlaku v problémových oblastiach. Umožňujú riešenie, ak chcete nastaviť do pokožky, pre 2 až 3 minút. Opláchnite si tvár teplou vodou. Ak máte pocit, kyselina bol príliš silný pre vašu pokožku, použite 50/50 vody a jedlej sódy neutralizovať riešenie. Použiť dobrú hydratáciu pokožky, hojenie moisturizer - odporúčame našu pre rýchlejšie hojenie a najlepšie výsledky. Tento postup opakujte raz alebo dvakrát týždenne, v závislosti na vašich citlivosť pokožky. Nie viac než použitie.

ÚPAL & SUN ŠKODY: Tento AHA môžu vaša pleť veľmi citlivá. Použiť dobrý opaľovací krém a obmedziť pobyt na slnku, rovnako ako je to možné, až do jedného týždňa po použití, aby sa zabránilo spáleniu alebo slnkom poškodenej pokožky.

Upozornenie: Používajte na vlastné riziko. Predávajúci nie je zodpovedný za žiadne negatívne účinky, ktoré môžu vyplynúť z správne alebo nesprávne používanie tohto produktu. Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste si vedomý a súhlasím s nasledujúcim: údaje poskytnuté zo strany predávajúceho nie je určený na nahradenie ste lekára lekársku pomoc. Odporúča sa, aby ste vyhľadať svojho lekára alebo dermatológ poradenstvo na určenie, ak kyseliny peelingy by mali byť používané ste a čo silu, ktorú by mali používať. Ľudia reagujú inak na liečbu a výsledky sa môžu líšiť a nemôže byť zaručená. Zakúpením tejto položky potvrdíte, môžete pochopiť informácie a beriete na vedomie, že nie sú povinné dodržiavať všetky odporúčania zo strany predávajúceho. Ste pochopili, že predávajúci nie je zodpovedný za a preberáte riziko nežiaducich účinkov alebo následky, ktoré vyplývajú zo správne alebo nesprávne používanie tohto produktu. Kúpou našich produktov si týmto krytím a zbavuje predávajúceho a všetci to úradníci, zamestnanci, agenti a dodávatelia z všetky nároky, škody, nároky alebo žaloby proti nim.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty