Štítky: las puzzle, hra logika, dospelého mozgu teaser, dieťa iq, iq hlavolam, iq hry, hračky, iq puzzl, obrázok iq, loptové hry iq, box puzzl.

€13.91
  • Skladom
  • e9349


  • Materiál: Plastové
  • Plastové Typ: ABS
  • Vekové Rozpätie: Grownups
  • Pohlavie: Unisex
  • Štýl: Návštevnosť
  • Puzzle Štýl: Slide Puzzle
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Upozornenie: nie pre deti do 3 rokov


Informácie O Produkte

Balenie: Farebná krabica Veľkosť: 16 x 14 x 5 CM Materiál: vysoko kvalitných ABS Puzzle výzvy: 168 Puzzle Výzvy v celkovej Odporúčaný vek: 6 & UP, aj pre mladých & staré

Hrať: Stačí presunúť svoje auto (červené auto) cez výstupný otvor radenie všetky blokovania autá a kamióny z vašej cesty (vyzdvihnutie a nákladných automobilov nie je povolené).

Obejective:

Váš Cieľ: Escape the jam!!

To je cieľom hry.

Riešenie a sekvenčné myslenie zručnosti.

Ako hrať:

Nastavenie: Vybrať hra karty a miesto auta na hracej doske podľa VEĽKOSTI a FARBY vozidla, ako je uvedené v ilustrácie uvedené v challenge hra karty.

Hrať: Ak chcete začať hru, shift blokovanie autá buď "HORE" alebo "DOLE" pre autá umiestnené v zvislej polohe (stĺpec). Presunúť "vľavo" alebo "vpravo" pre autá umiestnené v horizontálnej polohe (riadok).

Môžete nie výťah akékoľvek blokovanie autá mimo hracej plochy. Skúste svoje najlepšie presunúť ČERVENÉ AUTO z VÝCHODU na PRAVEJ STRANE hracej plochy.

Výhody prehrávaní s tejto hry:

A traffice Puzzle Hra, Jam problémov problém riešenie zručnosti.

Je to skvelá zábavná hra pre VŠETKÝCH! Deti sa učia pomocou hry A OSOBNÉ OBJAV. KĽÚČOVÝM dieťaťa raného rozvoja pravej a ľavej mozgovej. Podporuje prehrávač myslím si, že dôvod, a preskúmať veľa možností pri riešení rôznych úrovniach obtiažnosti.

NEBEZPEČENSTVO UDUSENIA Malé časti, nie pre deti do 3 rokov.

Platby:

Akceptujeme všetky platobné prostriedky Eu-mobile.sk schválené.

Doprava:

1. Tovar vám bude dodaný do 1-5 pracovných dní po vašej platby ukončené.

2, Pls uistite sa, že vaša adresa je úplne správne, keď si objednáte.

3. Vezmite prosím na vedomie, že niekedy colné predĺži dodanie, p prenájmu neváhajte nás kontaktovať pre prvý stav zásielky pred spätnú väzbu.

4. Vráti pravidlo: 7 dní exchange, kupujúci zaplatí spiatočnou adresou.

Spätná väzba:

1. Všetkých 5 hviezd, spätná väzba je pre nás veľmi dôležité, takže ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby, pls, dajte nám pozitívnu spätnú väzbu, vďaka.

2. Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní, alebo nespokojní s mojím produktu, kontaktujte nás, prosím, pred odchodom spätnú väzbu, pls, dajte nám šancu vyriešiť priateľskou cestou.

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás prosím najprv budeme snažiť odpovedať čo najskôr.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty