Štítky: bambusové listový čaj, kvet čaj, zelený, oolong čaj, čínsky čaj kvet, ibištek, black oolong čaj, čínsky oolong čaj, čierny čaj puer, mliečny oolong čaj, balenie čaju.

€14.05
  • Skladom
  • e9359


  • Pôvod: CN(Pôvodu)


modname=ckeditor Balenie informácie - Tento kvet čaj obsahuje 20 druhov rôznych kvetov za červená taška. A. Každá kvetina čaj lopta je zabalený v jednotlivých vákuové vrece ( názov kvetina je vytlačené na čaj). B. Každých 20 rôznych druhov kvetov čaje sú balené v darčekovej taške, jeden kvet pre jednotlivé druhy. C. Minimálna objednávka je 20pcs ( 1 vrece ).

V prípade objednávky nad 20pcs, napr. 100ks, objednávka bude obsahovať 5 darčekové tašky 20 druhov kvetov čaj gule.

Čína Kvitnúce Čaj Zelený Čaj Loptu Umelecké Kvety Kvety Čaj 20 Druhov Čínsky Kvitne Kvet Čaj Názov Produktu: Kvitne Kvet Čaj Dátum Výroby: 2019 Jar Čaj Pôvodu: Fujian, Čína Obchod Podmienky: v Pohode a vetrané miesto, vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu. Kvitnúce Čaj lopty sú vyrábané ručne z kvalitný zelený čaj s vo vnútri kvetu. S vybranými kvalitného zeleného čaju a prírodné bylina, remeselníka čaj výrobky majú rôzne zdravotné výhody ako oddialenie starnutia buniek, bielenie kože, zlepšenie imunity, atď. Vône oboch kvetov a čajových lístkov sú veľmi dobre zachované a tieto výnimočné čaje rozvíjať skvelej chuti a vytvoriť zároveň krásne "stôl dekorácie".


Napísať recenziu

Súvisiace produkty