Štítky: nástroje na frézovanie kovov, nc frézky, 2 vretena, collet er20, cnc router, chladič, veľké cnc vretena, Striedavé, cnc, cnc mlyn machin.

€148.25 €185.32
 • Skladom
 • e9411


 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Veľkosť: 80x246mm
 • Druh: 2.2 kw, Vodou Chladený Kotúč ER20
 • Disk: Motorové
 • Chladenie: Vodou chladený
 • Certifikácia: CE
 • Frekvencia: 400Hz
 • Ložisko: 4pcs(C7005x2+C7003x2)
 • Číslo Modelu: RTM-80-2.2
 • Collet: ER20
 • Prevádzková Rýchlosť: 10-24000rpm
 • Mazanie: Mazivo
 • Maximálny Krútiaci Moment: --
 • Napätie: 220V
 • Vreteno, VFD Moc: 2.2 Kw nepremokavé Vretena
 • Aplikácia: Frézovanie
 • Krútiaci moment: 0.8 N. M
 • Názov Značky: RATTMMOTOR
 • Aktuálna: 8A


Upozornenie: táto položka sa dodávky z našich "EU/ Nemecko" skladu , v rámci krajín Európskej Únie doprava zadarmo spoločnosťou UPS/ DHL , balík bude, nie je ľahké rozdelené s doručenie.

Zadarmo loď a voľný DPH Európy plocha:

Rakúsko, B elgium, B ulgaria, C vajú R epublic, D enmark, E stonia, F vnútrozemia, F francúzsko, G ermany, G reece, H ungary, som reland, som taly, L atvia, L ithuania, L uxembourg, M onaco, N etherlands, N nórsko, S oland, S ortugal, R omania, S lovakia, S lovenia, S bolesťou, S weden .

1 x 2,2 KW ER20 Nepremokavé Vodou chladený vreteno Vyrezávané kovov (24000rpm.4 ložiská 80x246mm,400Hz, Vyrezávané kovov ) (dlhé dĺžky a vysoký krútiaci moment)

2.2 KW, VODOU CHLADENÝ VRETENO GRAVÍROVANIE FRÉZOVANIE BRÚSENIE Špecifikácia: Materiál: Nerezová Oceľ Rozmery: Φ 80x246mm (dlhé dĺžky a vysoký krútiaci moment) Výkon: 2,2 Kw Napätie: 220VAC Prúd: 8A Moment: 0.8 N. m Frekvencia: 0-400Hz, Rýchlosť: 10-24000rpm Chladenie: Voda-chladenie Presných kužeľová diera: 0.01 mm Runout off: Menej ako 0,02 mm Ložiská Mazanie: Maziva Collet veľkosť: ER20 Ložiská: 4 ložiská(C7005x2 + C7003x2),P4 triedy Čistá Hmotnosť: 6.1 kg Napájanie, rozhranie: Profesionálne letectva Rozhranie, Rozhranie 1234 označené 123 resp pripojené na výstupe invertora konci ( U, V, W ), 4 je prázdna. Hlavné aplikácie: Drevo, Hliník, Kameň, kov, sklo, PVC priemysel

1. Návod na použitie 1) V prevádzke, musí najprv pripojte potrubie chladiacej vody, aby vretena pripojenie chladiacej vody a potom start. 2) Pred jazdy, obrátil ručne vretena. Ak senzorické blok nie je flexibilný, by ste mali riešiť, a potom skontrolujte smer otáčania vretena od vretena konci vidieť, ak zápas by sa mali otočiť proti smeru hodinových ručičiek napájacie rozvody by sa mali zmeniť, aby bolo konzistentné. 3) Pred jazdy, chladiacej vody pre brúsení obrobku nemôže byť v predného konca vretena kryt, aby sa zabránilo predný kryt ložiska slot, vstupný horiaci motor a ložiska. motor nesmie vstúpiť do vody, po zapnutý motor, keď žijete v brúsení obrobku ak chcete otvoriť brúsenie obrobkov chladiacej kvapaliny. Prvý off obrobku chladiacej kvapaliny vypnúť, a potom zatvorte vreteno. 2. Údržba a Servis 1) Motorové vretena podľa stredná frekvencia napájanie menovité napätie, frekvencia by mala byť v súlade s elektrickým vretena technológie, parametre, motorizované vretena rýchlosť otáčania môže zmeniť frekvenciu nastaviť aj priamo úmerná napätiu zmeniť. 2) Pri vreteno je dočasne nepoužíva, mal by používať stlačeného vzduchu vyhodiť chladiacej vody,aby sa zabránilo hrdzaveniu, zátku do otvoru. Spindle povrch by mal byť potiahnuté proti hrdze, oleja. Koniec hriadeľa zabezpečovacie zariadenie, umiestnené v suchom mieste. 3) Ak sa náhradné vreteno ložísk, najlepšie odborný a technický personál z výmenu. Použitie špeciálnych nástrojov, statorového cievka nie je možné odstrániť.

Doprava

===================================================================

Táto Položka vám odosielame do 1-2 pracovných dní Nemecko DHL na platby prijaté .

Nie sme zodpovední za zlý, alebo nedoručila adresu,prosím

Skontrolujte svoju adresu, keď budete písať na Eu-mobile.sk, ak chcete zmeniť predtým, než sme sa lode von.pls oznámenie nás na novej adrese.

Dodacia lehota :

Tým, že "Nemecko DHL" dodávka 3-9 pracovných dní,

sledovanie web: www.dhl.de/en/paket/information/sendungsverfolgung.html

Ak objednávku je počas víkendov,bude trvať 2 dni dlhšie,sme nie je zodpovedná za akékoľvek oneskorenie, aby sme dodali von,pretože rýchlosť prepravy, je mimo našej kontroly, vďaka za pochopenie.

Platby

===================================================================

1.Zadarmo DPH a free dovozného cla (DANE ) v rámci EÚ krajov.

2.Pred nákupom, pls potvrdiť u nás, či v sklade.

3.Pls vykonať platbu najneskôr do 3 dní od objednávky, ak je to možné.

4.Alipay(escrow),Kreditné Karty,Western Union,Banky, TT, paypal, atď, sú akceptované.

Problém A Spätná Väzba

===================================================================

Ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu a 5 hviezd,táto položka je pre získanie spätnej väzby hodnotenie len bez akéhokoľvek zisku

Ak nám poskytnete spätnú väzbu po prijať tovar do 3 dní,budú prezentované na ďalšom nákupe krásny dar.

1.)staráme sa o našich vážených zákazníkov,a bude sa vždy snaží pomôcť,dúfam, že na vytvorenie dlhých podnikania s vami.

2.)Pls dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém, chápeme obavy a frustrácie môžete mať,a čo bude v našich silách vyriešiť problémy.

3.)Pls kontaktujte nás Trademanager alebo e-mailom pred odchodom žiadne negatívne pripomienky alebo otvorenie akýkoľvek spor, na mieste,pomôžeme vám vyriešiť problém,

Vrátenie peňazí

===================================================================

Akéhokoľvek dôvodu vyžadované pre všetky náhrady. Položka musí byť v jej pôvodnom stave a bez fyzického poškodenia,kupujúci je zodpovedný za všetky náklady na dopravu.

Keď máte pozemok,a nie je spokojný tovaru alebo má iné problémy, ako napríklad rozbité,pls povedzte nám detail dôvodu a poskytnutie fotografií.

Kontaktujte nás

===================================================================

Vitajte vo svete zákazníka informovať a otázky,budeme sa snažiť v našich silách, aby spätnú väzbu zákazníka e-mail v priebehu 1-2 pracovných dní,ak nie pls skontrolujte e-mailovej schránky znova.

Spokojnosť zákazníka je pre nás veľmi dôležité.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty